Zespół

Nasza maszyna Konkursowa składa się z wielu sił motorniczych.
Oto główne źródła napędu!KOORDYNATORKA


Izabela Witek
Jest bardzo social nie tylko w internecie – uwielbia przebywać z ludźmi i kolekcjonować piękne wspomnienia. Najchętniej – w podróży! Od dzieciństwa zakochana w książkach, to z nimi spędza dużą część wolnego czasu – obowiązkowo przy kawie. Jest zawsze tam, gdzie coś się dzieje – prawdopodobnie jako organizatorka! Zawsze w biegu – nie usiedzi za długo w jednym miejscu. Spróbować, czego tylko się da i przeżyć jak najwięcej – oto, jakie motto nią kieruje.


WICEKOORDYNATOR

Bartosz Sitek
Chłopak obrotny jak fotel, kolekcjoner talentów i umiejętności a do tego komiczny luzak z nietuzinkowym charakterem. Maczał palce chyba już w każdej formie artystycznej – chodzący artystyczny szwajcarski scyzoryk. Lubi wyzwania – a zwłaszcza takie, w których nie ma zielonego pojęcia, jak coś zrobić. Braki w kompetencji nadrabia energią, humorem i nieszablonowym spojrzeniem. Zapalony grafik komputerowy, który ma fioła na punkcie skrótów klawiszowych.Za koordynacją stoi jeszcze wiele utalentowanych osób, bez których Konkurs nie mógłby istnieć!


DZIAŁ PROMOCJI


Klaudia Białończyk
Chociaż jej wygląd na to nie wskazuje – studentka 5. roku dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Od całkiem niedawna social-promo-ninja. Zorganizowana perfekcjonistka, fanka kolorowych tabelek w Excelu. Ciągle zabiegana miłośniczka wysokich dźwięków – natura sopranu lirycznego. Prawdopodobnie ciemna jesień, do której idealnie pasuje karmel i zieleń, chociaż najlepiej czuje się w czerni.

Agnieszka Malczyk
Studentka dziennikarstwa, dla której najważniejszy jest drugi człowiek. Uwielbiająca tworzyć muzykę, poezję. Pokazująca swoje spojrzenie na świat poprzez fotografię. Podstawą jej życia jest kinematografia, sztuka, mitologie, filozofia, francuski i socjologia. Jej wzór to Audrey Hepburn. Stara się żyć w zgodzie z zasadą: „Masz dwie ręce. Jedną, aby pomóc sobie. Drugą, by pomagać innym”.


Anna Ochman
Studentka dziennikarstwa, zafascynowana modą i psychologią. Swoje umiejętności pisarskie i graficzne rozwija, doradzając w kwestiach ubioru na instagramowym blogu (@Ania_Stylistka). Wolne chwile uwielbia spędzać aktywnie w gronie najbliższych osób. Kocha góry i bieganie, a także kajakarstwo. Jest wrażliwa i ambitna, umie walczyć o swoje.
Ania Steindel
Studentka dziennikarstwa z pasji i z pasją. Marzy o pracy głosem i swoim wizerunkiem. Otwarta na innych. Uśmiech jest jej wizytówką. W stu procentach zaangażowana w to co robi. Rzeczy niemożliwe załatwia od ręki, na cuda niestety trzeba zaczekać.


Katarzyna Zacharzewska
Studentka dziennikarstwa. Pasjonuje się makijażem, a swoje prace publikuje w social mediach, takich jak Instagram czy Facebook. Zawsze uśmiechnięta i radosna, chętnie pomaga innym. Mimo dobrego charakteru umie postawić na swoim. Wolne chwile spędza na spotkaniach ze znajomymi i tańcu.Jakub Matusiak
Student dziennikarstwa. Zakochany w filmach z dzieciństwa swoich dziadków, zauroczony muzyką swoich rodziców. Lubi spędzić wieczór z dobrą książką (najlepiej kryminalną) i ciepłą herbatą (najlepiej owocową). Fan siatkówki i tenisa, a gdy biały puch pokrywa ziemię – miłośnik skoków narciarskich i biathlonu.
Mateusz Szmyd
Szalony, młody mężczyzna, wyjątkowy wrażliwy na otaczający go świat. Lubi gotować, mniej zmywać. Legendy głoszą, że całkiem nieźle śpiewa.
.


Natalia Bieg
Typowa marzycielka. Od zawsze wierzyła, że zrewolucjonizuje świat albo chociaż social media. Pragnie tworzyć kreatywne rzeczy i spełniać się pisarsko, przyszłość wiąże z branżą dziennikarską. Pełna nadziei i wiary w lepsze jutro, poszukuje piękna i inspiracji tam, gdzie inni widzą normalność. Natalia Prokop
Studentka dziennikarstwa pełna pasji i stuprocentowego zaangażowania w to, co robi. Wszędzie jest jej pełno. Rozmarzona perfekcjonistka, która kocha śpiewać. Muzyka jest jej miłością. Pozytywna i zawsze gotowa do działania. Osoba do zadań specjalnych, która uwielbia pracę z ludźmi. Na scenie czuje się jak ryba w wodzie. 


Patryk Tendera
Brzydki, zły i szczery, ale jego babcia twierdzi, że przystojny z niego kawaler. Zawsze uśmiechnięty, gdy w ręku ma kubek z kawą. Jest wielkim fanem Quentina Tarantino i Davida Finchera. Ma masę pomysłów – w tym zazwyczaj kilka dobrych. Chodzi środkiem chodnika z wysoko podniesionym czołem, ale uważa żeby nie stanąć na przerwie między kostkami.


Paulina Armatys
Urodzona optymistka. Mistrz robienia wszystkiego na ostatnią chwilę. Żyje bez kawy, ale za to z herbatą mogłaby się nie rozstawać. Od małego postrzegana jako spokojna osoba, chociaż znajdą się i tacy, którzy uważają zupełnie co innego. Uwielbia odkrywać i uczyć się nowych rzeczy, dlatego już od czterech lat studiuje dziennikarstwo i komunikację społeczną.


Roksana Bałos
Studentka pierwszego roku dziennikarstwa. Szczególnie wygadana, przez co często miewała problemy w szkole. Łatwo nawiązująca kontakty z ludźmi i zwierzętami, choć z tym drugim bywa ciężej, bo jest to raczej miłość nieodwzajemniona. Ponad rok temu zaczęła trenować pole dance, nie wiedząc, ze stanie się on jej największą pasją. Z kolei jej największa miłością, jest jej kot. 


Antonina Więcławska
Studentka dziennikarstwa. Choć w rzeczywistości interesuje się fryzjerstwem i z tym pragnie związać swoją przyszłość, nie staje jej to na drodze w planach o działaniu w branży public relations. Nie boi się podejmować nowych wyzwań, potrafi wywęszyć dobre rozwiązanie problemu niemal w każdej sytuacji, a do tego posiada niesamowitą umiejętność przekonywania ludzi. Kreatywna, kontaktowa, zorganizowana – to właśnie ona.DZIAŁ VIDEO

Karolina Woźniacka
Prawdziwa krakuska, którą zwą Azjatka (dla niektórych Tenisistka – ciekawe dlaczego? ). Optymistka i realistka w jednym. No i może jeszcze marzycielka. Spontaniczność dla niej to podstawa. Nie boi się wyzwań i lubi zapoznać się z tym, co nowe. Mówią, że łapie kilka srok za ogon, ale raczej wychodzi jej to na dobre. Po prostu carpe diem. Kocha wszystko, co związane jest z ludźmi i kulturą. Najważniejsze dla niej wartości to: Fides, Ratio et Patria.
Ukończyła studia na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna.

Karolina Rzeźnik
Młoda, rozwijająca się studentka, jej hobby to po prostu praca, praca na wielu stanowiskach. Spotkasz ją z szerokim uśmiechem na twarzy i w gronie znajomych, bo oni są dla niej najważniejsi. Dzięki temu, że mocno stąpa po ziemi, osiąga wyznaczone cele.Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie malczyk.pngAgnieszka Malczyk
Studentka dziennikarstwa, dla której najważniejszy jest drugi człowiek. Uwielbiająca tworzyć muzykę, poezję. Pokazująca swoje spojrzenie na świat poprzez fotografię. Podstawą jej życia jest kinematografia, sztuka, mitologie, filozofia, francuski i socjologia. Jej wzór to Audrey Hepburn. Stara się żyć w zgodzie z zasadą: „Masz dwie ręce. Jedną, aby pomóc sobie. Drugą, by pomagać innym”.Dominik Basta 
Pasjonuje się fotografią i podróżowaniem.
Ostatnie wakacje spędził we Włoszech, pokonując 800 km na rowerze. Lubi słuchać muzyki The Rolling Stones’ów. Jego marzeniem jest praca jako operator filmowy. Chciałby zobaczyć Islandię na własne oczy.
 


Dominik Sak
Student dziennikarstwa i teologii. Usłyszał raz zdanie “bez celu nie wyruszaj w drogę” i od tego czasu stara się mierzyć wysoko i  przy okazji nie przegapić innych ludzi na tej drodze. Wychodzi z założenia, że każdy człowiek jest dobry i z każdego można to dobro wyciągnąć. Odstresowuje się gotowaniem i fascynuje się tajemnicami Biblii. Uwielbia kontakt z innymi, od dziecka kocha teatr, a jego największym marzeniem jest wyjazd do Izraela.  Grażyna Rogóż
Poważne imię, choć kłóci się z charakterem. Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej, pewnego dnia może znana reporterka, na razie jednak imprezowiczka. Zwykle uśmiechnięta, rozmowna i kochająca się śmiać.


Karol Sowa
Student pierwszego roku dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Ogromne zainteresowanie kulturą, najbliższy jego sercu jest teatr. Lubi wolne chwile spędzać przy dobrym serialu, bądź filmie z ciepłą herbatą w dłoni. Od czasu do czasu sięga po książki, uwielbia zanurzyć się w dobrej literaturze. Stara się gotować, lecz różnie to wychodzi. Marzyciel…Karolina Holka
Studentka dziennikarstwa, która bywa  nieśmiała choć tak naprawdę to dusza towarzystwa. Zarażająca uśmiechem miłośniczka  kawy i dobrej muzyki. Kocha podróże i interesuje się fotografią. Nie boi się nowych rzeczy i jest gotowa stawić im czoła.


Leonard Szeląg
Student dziennikarstwa, który nie spotkał jeszcze na swojej drodze nikogo o tym samym imieniu. Uwielbia jeść, ale niekoniecznie gotować. Lubi śpiewać, choć nie grzeszy talentem. Kiedyś wymyślił sobie, że będzie pracował w telewizji, którą się zresztą interesuje. Uwielbia się śmiać, więc kto wie, może jego miejsce będzie w rozrywce…Magdalena Magdziarz
Żużel, żużel i jeszcze raz – żużel. Ogromna miłośniczka tego sportu, swoją przyszłość wiąże więc właśnie z dziennikarstwem sportowym. Pisanie artykułów na ten temat daje jej wiele radości i satysfakcji. Uwielbia przelewać swoje myśli na papier, jej marzeniem jest wydać w przyszłości swoją własną książkę. Lubi również oglądać dobre filmy i seriale.


Maciek Buksa
Wielki zwolennik słowa pisanego. Nałogowy czytacz i konsument kultury wszelakiej (z wyjątkiem musicali). Sajko-wielbiciel Stephena Kinga i Gombrowicza. Niespełniony filolog języka angielskiego (na szczęście!). Głęboko zanurzony w kulturze internetu twórca humorystycznych treści i piewca mediów społecznościowych. Matylda Firek
Studentka dziennikarstwa. Uwielbia kontakt z ludźmi. Jest kreatywna, lubi robić zdjęcia i podróżować. Interesuje ją sport, a w szczególności tenis. Chciałaby w przyszłości dubbingować bajki. Jej śmiech słychać z kilometra.


Monika Sochacka
Ruda wojowniczka, która pragnie być wszędzie gdzie się tylko da i spróbować każdej nowej rzeczy! Od sportu, przez muzykę aż po podróże. Pragnie poznawać jak najwięcej ludzi by się od nich uczyć i inspirować ich doświadczeniami. Marzy by jej działania dziennikarskie przykuwały uwagę i niosły przesłanie. Jest synonimem śmiechu, bycia głośnym i zwariowanym. Pokocha każdego, kto zaproponuje jej gorącą czekoladę.


Michał Marszałek
Student dziennikarstwa, otwarty a zarazem nieśmiały chłopak. Wielki fan wszystkiego co związane ze sportem, od piłki nożnej, którą trenuje od 9 lat aż po sporty walki. W przyszłości chciałby komentować w duecie z Dariuszem Szpakowskim, napisać własną książkę, prowadzić bloga o Playarenie. Słuchacz rapu i muzyki elektronicznej, wierny fan tolkienowskiego uniwersum. Oprócz tego nudny typ.


Patrycja Gruszczak
Wcześniej wszędzie było jej pełno, a każdy jej szukał.Teraz studentka I roku dziennikarstwa. Podejmie się każdej konferansjerki, zorganizowania uroczystości, akcji, wydarzeń itd. z racji dużego doświadczenia z gimnazjum i liceum. Uwielbia modę, DIY, muzykę latynoską, matematykę, a wolne chwile poświęca na seriale i filmy, w których znajdzie nawet najmniejszą wpadkę scenarzystów.

BIURO PRASOWE

Katarzyna Wysocka
Spełniona i szczęśliwa miłośniczka dobrej zabawy. Zorganizowana i roztrzepana – połączenie niemożliwe? A jednak! Jest w niej wiele skrajności, które łączą się w nieco nieokiełznaną całość. Jej znakiem rozpoznawczym jest szeroki uśmiech i dobry humor. Nie znosi samotności i ciszy. Jej motorem napędowym są ludzie, a z relacjami wiąże swoją dziennikarską karierę. Katarzyna Konopka
Chodząca skrajność. Chcąc pracować w radiu, rozpoczęła naukę języka migowego, marzenia o zostaniu gwiazdą rocka porzuciła na rzecz słuchania klasyków Mozarta i Chopina. W wolnych chwilach czyta – kryminały lub… encyklopedie. Szalona, ale tylko gdy poczuje się pewnie w danym towarzystwie. Dla najbliższych sobie osób, gotowa zrobić wszystko!


Maciek Buksa
Wielki zwolennik słowa pisanego. Nałogowy czytacz i konsument kultury wszelakiej (z wyjątkiem musicali). Sajko-wielbiciel Stephena Kinga i Gombrowicza. Niespełniony filolog języka angielskiego (na szczęście!). Głęboko zanurzony w kulturze internetu twórca humorystycznych treści i piewca mediów społecznościowych. 


Faustyna Zaleśna
Studentka dziennikarstwa, pozytywnie nastawiona do życia, otwarta na nowe wyzwania, bezgranicznie zaangażowana w zadania, które ma do wykonania. Jej drugie imię to uśmiech, a dzień zawsze jest dla niej za krótki, aby zrealizować wszystkie pomysły. Wielka miłośniczka siatkówki, z którą wiąże swoje dziennikarskie marzenia. 


Ania Starzyk
Studentka dziennikarstwa, która lubi pisać. Pasjonatka najnowszej historii Polski. Autorka opowiadania o żołnierzach wyklętych – niezłomnych. Zafascynowana kryminalnymi historiami, marzy o pracy dziennikarza śledczego. Uzależniona od książek, prowadzi bookstagrama i kolekcjonuje autografy autorów. Miłośniczka smakowych latte i pizzy hawajskiej.Anna Mlyczyńska
Wielka miłośniczka komedii romantycznych. Uwielbia spędzać swój wolny czas z kubkiem gorącej czekolady i dobrą książką. Bardzo lubi, kiedy ma wszystko pod kontrolą. Marzy o przeprowadzce na wieś, gdzie w ciszy i spokoju będzie mogła przeżywać każdy kolejny dzień.


Michał Marszałek
Student dziennikarstwa, otwarty a zarazem nieśmiały chłopak. Wielki fan wszystkiego co związane ze sportem, od piłki nożnej, którą trenuje od 9 lat aż po sporty walki. W przyszłości chciałby komentować w duecie z Dariuszem Szpakowskim, napisać własną książkę, prowadzić bloga o Playarenie. Słuchacz rapu i muzyki elektronicznej, wierny fan tolkienowskiego uniwersum. Oprócz tego nudny typ.


DZIAŁ GRAFICZNY

Krzysztof Rollauer
Poślubiłby muzykę
Jeśli tylko kobietą by była
Przepłynąłby rzekę
Żeby tylko z photoshopa była
Czasem robi zdjęcia
Czasem pisze wiersze
Sam jeszcze nie wie
Na go zakręci


Anna Ochman
Studentka dziennikarstwa, zafascynowana modą i psychologią. Swoje umiejętności pisarskie i graficzne rozwija, doradzając w kwestiach ubioru na instagramowym blogu (@Ania_Stylistka). Wolne chwile uwielbia spędzać aktywnie w gronie najbliższych osób. Kocha góry i bieganie, a także kajakarstwo. Jest wrażliwa i ambitna, umie walczyć o swoje.
Aleksandra Gajowiec
Nieoceniony krytyk z poczuciem humoru, pozytywnie zakręcona, a przy tym rzetelna i dokładna studentka dziennikarstwa, otwarta na nowe doświadczenia. W wolnych godzinach malarka, a w nie-wolnych fanka motoryzacji. Kocha podróże, ludzi i oczywiście papugi.Jadwiga Dygnarowicz
Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej, która lubi pisać i tworzyć. Interesuje się między innymi historią, designem, kulturą, grafiką komputerową.Osoba ta jest aktywna oraz ambitna, udziela się w różnych stowarzyszeniach, kołach i ugrupowaniach. Rozwija swoje zainteresowania, poprzez ciągle udoskonalanie umiejętności.

SOCIAL MEDIA

Martyna Kopeć
W Konkursie ma jeden cel – sprawić, by cały internet był na bieżąco z tym, co się u nas dzieje. Poza social mediami, jest pasjonatką sportów motocyklowych i filmów Quentina Tarantino. Marzy o podróży do Australii, starym Chevrolecie Camaro i pracy w korespondencji wojennej.

Paulina Sawicka
Swoje pierwsze dziennikarskie kroki stawiała jako 12-latka pisząc artykuły dla lokalnych gazet. Nic więc dziwnego, że jako studentka drugiego roku dziennikarstwa i komunikacji społecznej podejmuje pierwsze zlecenia z ręki największych graczy na polskim rynku informacyjnym. Zawsze uśmiechnięta, skromna i po uszy zakochana w swoim shi-tzu.